Domů Výhody AnaJet O nás Certifikáty Kontaktujte nás Události Zajímavosti Brother-czech

AnaJet Aplikace


Metalický tisk

Proces metalického tisku je další z možností, jak vylepšit dekoraci oděvů. Dodává oděvům efekt dnes velice žádaného metalického vzhledu. Celý tento proces je skutečně jednoduchý a mnoho se neliší od klasického potisku na tmavý textil. Metalické folie se také dají na trhu snadno koupit a jsou i relativně levné.
Tento způsob tisku je jednou z mnoha variant, kterými lze tiskárnu AnaJet Sprint v rámci podnikání efektivně a úspěšně využít.

Pro tuto aplikaci jsou vhodnější různé grafiky nebo nápisy, které nejsou výrazně mnohobarevné. Folie způsobí větší transparentnost barvy, která je na pozadí a v konečném výsledku bude působit velmi efektně. Zajímavé je také použití této techniky u vícebarevného tisku, kde tímto způsobem můžeme zdůraznit pouze určitý detail nebo prvek. Je nutno mít na paměti, že celkový výsledek po tisku bude naladěn do barvy folie (zlatá, stříbrná, vínově červená, atd.). Pro aplikace, které zde vidíte jsme použili zlatou folii, takže celková grafika působí výrazným zlatým efektem.

Každopádně poptávka po metalicky zdobených tričkách, hlavně mezi mládeží stále stoupá, buďte tedy mezi prvními, kdo jim dokáže nabídnout trička dle jejich představ a požadavků. Tiskárna AnaJet vám k tomu může napomoci.AnaJet Foil Print T
AnaJet Foil Print T