Domů Výhody AnaJet O nás Certifikáty Kontaktujte nás Události Zajímavosti Brother-czech

O nás

Anajet - Brother logo


Firma Šicí technika Brother je stabilní, dynamická firma, která na našem trhu působí již od roku 1991.
Po celou dobu své existence monitoruje nové trendy v oblastech, ve kterých působí a snaží se svým zákazníkům neustále přinášet novinky, které lze využít i pro jejich vlastní rozvoj. Proto přirozeně navazuje na šicí a vyšívací technologie a přináší další novinku v oblasti dekorace oděvů.

V současné době - jedna z nejrychleji se rozvíjejících technologií ve svém oboru, je systém přímého digitálního tisku na textil, plátno a podobné materiály. Tato technologie je nejen přátelská k životnímu prostředí oproti sítotisku, ale tisk je levnější, časově nenáročný a lze jej využít pro jeden kus nebo větší produkci, přičemž tiskové náklady na jednotku jsou stejné.

Proto od roku 2009 dodává na trh spolehlivé digitální tiskárny GT 541 pro bílé a světlé materiály a GT 782 pro tmavé materiály. Obě tiskárny jsou výrobkem japonské firmy BROTHER.

Od září 2010 rozšiřuje tento sortiment o špičkovou americkou tiskárnu firmy AnaJet vyrobenou výhradně pro potisk textilu, AnaJet SPRINT™. Jedná se o tiskárnu s přímým inkoustovým tiskem na světlý i tmavý materiál, s vylepšenou tiskovou hlavou a uzavřeným systémem toku inkoustů.

Certifikaci k prodeji a servisu obdržela firma Šicí technika Brother pro Českou i Slovenskou republiku.