Domů Výhody AnaJet O nás Certifikáty Kontaktujte nás Události Zajímavosti Brother-czechTisk fotografií na tričko je nyní otázkou minuty!
Nyní je zde nová příležitost pro profesionální fotografy! A také bezprecedentní nové možnosti zvýšení zisku pro podnikatele! AnaJet nabízí komplexní řešení pro profesionální fotografická studia a také pro ty, kteří hledají nové obchodní příležitosti v oblasti dekorace oděvů. Digitální tiskárna AnaJet SPRINT to vše činí dostupné! Nová technologie software dovoluje reagovat flexibilně na požadavky trhu a přizpůsobovat svůj obchodní potenciál okamžitým potřebám. Využijte těchto předností ve svůj prospěch!

Udělej foto
Vlož do
počítače
Přidej pozadí
Vytiskni
Zalisuj

Možnosti...
Tiskárna umožní tisknout pro vaše zákazníky fotky, obrázky,texty dle jejich přání. Nabídněte jim tisk vlastních fotek na bavlněné prostírání, trička, polokošile, tašky, zástěry, polštářky, golfová trička, ručníky, utěrky a jakékoliv jiné textilní materiály. Můžete tisknout fotky dětí, pejsků, koček, domácích mazlíčků v různých barevných variacích v kombinaci s pozadím, které si sami vyberou. Se systémem AnaJet PHOTOshirts™ můžete v několika vteřinách vytvořit zajímavé tričko, které nebude mít nikdo jiný! Limituje vás pouze vaše představivost.

Nové možnosti pro ty, kteří hledají nové obchodní příležitosti
Nenajdete lepší obchodní příležitost, než je nový systém AnaJet PHOTOshirts™. Vždyť dekorace oděvů vždy lákala velké množství lidí. Technologie se rychle mění ze sítotisku, nebo výšivek na digitální tisk a vy máte nyní příležitost být u toho! Můžete začít své podnikání v menším měřítku a brzy uvidíte zájem za strany zákazníků nebo spotřebitelů. Každý se rád pochlubí něčím výjimečným, něčím, co nikdo jiný nemá. Jsou zde různé zájmové skupiny – milovníci psů, koček, koní, sportovní a zájmové kluby. Zde hledejte svou inspiraci.

Pro fotoateliéry
Fotografický průmysl se změnil na novou digitální technologii. Tiskárna AnaJet vám může pomoci nahradit ztracený zisk. Zkuste nabídnout speciální tisk. Jako profesionálové budete překvapeni a potěšeni kvalitou tohoto tisku. Vaši zákazníci to ocení!


Internetový prodej
Nabídněte trička, zajímavé obrázky, nové nápady a objednávky na sebe nenechají dlouho čekat.Vše co potřebujete je : AnaJet PHOTOshirts™ software, jasné zelené pozadí, vzorky triček, fotoaparát, stativ, internet, kontakty.
A můžete začít…PHOTOshirts Demo
Video