Domů Výhody AnaJet O nás Certifikáty Kontaktujte nás Události Zajímavosti Brother-czech

AnaJet Aplikace

Tisk na oděvy pro reklamní společnosti

Pro reklamní společnosti je tiskárna AnaJet naprosto ideálním partnerem. Typické objednávky na reklamní oděvy jsou 25 – 250 kusů. Často bývají mnohobarevné, často to mohou být pouhá loga, emblémy, často mají specificky požadovanou grafiku, ale co především, téměř vždy musí být udělány v krátké době. To jsou přesně ty zakázky, ke kterým vám digitální tiskárna AnaJet otevře cestu.
Je úplně jedno, jestli zákazník požaduje jeden kus nebo 250. Zakázka, která nebude zajímavá pro sítotiskovou techniku, bude zajímavá pro vás. Své obchodní partnery uspokojíte rychle a především je ohromíte vynikající kvalitou. A krom toho, profit zůstane ve vaší firmě.

Tisknout můžete na všechny typy reklamních oděvů, bílá i černá trička, trička určená pro golfové kluby, sportovce, pro různé zájmové kroužky, spolky, přátele, atd. Tisknout můžete na ručníky, ubrusy, ponožky, šály, podložky pod myši, polštářky, plážové ručníky, zkrátka na vše, co vaši zákazníci budou požadovat. Nečekejte, než vás předběhne konkurence. Buďte mezi prvnímu, tato technologie startuje velkou rychlostí. Nabídněte vysokou kvalitu, rychlost, flexibilitu.