Domů Výhody AnaJet O nás Certifikáty Kontaktujte nás Události Zajímavosti Brother-czech

Výhody AnaJet: Proč AnaJet tiskárny?

AnaJet tiskárny se bezesporu řadí ke špičce v oboru technologií tisku na textil. Tiskárna SPRINT™ je vysoce produktivní systém a na americkém trhu má velmi významnou pozici. Pro své nesporné výhody – lepší tok inkoustů, menší náročnost na údržbu, pro svou vysokou výkonnost, a především vynikající výsledky tisku je zákazníky nadšeně přijímána. V nedávné minulosti se dramaticky začala prosazovat i na západoevropském trhu, kde sklízí významné úspěchy nejen díky své kvalitě, ale i promyšleně budované síti distributorů, kteří jsou profesionálně proškolováni přímo americkým výrobcem - firmou AnaJet, tak, aby se stali budoucím uživatelům bezpečnou oporou.

Vylepšený tok inkoustů, snadnější a menší údržba
AnaJet tiskárny se mohou pochlubit vylepšeným průtokem inkoustů a sníženými požadavky na údržbu. Nižší údržba a potlačení bandingu přináší více produktivního času a tím i vyšší produktivitu, vyšší výrobu a následně i vyšší zisk. V kombinaci s dobrými nápady máte i vy bezkonkurenční šanci na výrazný úspěch v této oblasti podnikání.

AnaJet systém uzavřeného toku inkoustů
Přímý digitální potisk textilu znamená mnohem více příležitostí, než jakýkoliv jiný způsob tisku na textil či jiné tiskové aplikace. Hermeticky uzavřený systém toku inkoustů, vyvinutý přímo firmou AnaJet , inkousty v uzavřených kazetách, automatické spouštění čištění toku inkoustových cest a vynikající kontrolní print-control-software, to vše je klíčem úspěchu.

Kazetový systém inkoustů
Kazetový systém plnění inkoustů je více než jen pohodlné, průběžné a čisté plnění inkoustových cest.
Takovouto konstrukcí je zároveň splněn i nezbytný a neodmyslitelný požadavek na správný průtok inkoustů. Celý systém je hermeticky uzavřený a tím je udržována potřebná kvalita a neporušenost inkoustů, předchází se ucpávání trysek v tiskové hlavě, zabraňuje hromadění bílé barvy a tvorbě pěnění díky přítomnosti vzduchu.
Otevřené inkoustové náplně používané většinou jiných tiskáren nemusí být pro potisk textilu vhodné.

Kontrola sycení inkoustů – vysoká rychlost tisku
AnaJet tiskárna umožňuje kontrolovat celkovou hodnotu objemu průtoku inkoustu v závislosti na užitém materiálu. Jinou hodnotu nastavuje na textilie, jinou např. na tisk počítačových položek pod myš. 15 hodnot úrovní nastavení objemu inkoustů dovoluje v každém okamžiku nastavit optimální hodnoty pro konkrétní tisk. Právě toto nastavení správné hodnoty objemu inkoustu znamená v konečném výsledku rychlejší tisk, vyšší výkon tiskárny a tím i vyšší zisk.

Jednou tiskárnou vytisknete vše
S tiskárnou AnaJet můžete tisknout na světlé i tmavé materiály z bavlny, polyesteru a jiných syntetický materiálů. Výměna kazet v osmi inkoustových kanálech je velmi jednoduchá.

Jednoduché a flexibilní vkládání oděvů
Materiál nebo výrobek se vkládá a upevňuje velmi snadným a jednoduchým způsobem, s rámem nebo bez rámu, nastavitelný stůl umožní tisk na různé typy materiálů, v rámci volitelného příslušenství můžete mít různé druhy a velikosti stolků.

Zářivé a jasné barvy
Originál inkousty AnaJet se mohou pochlubit nejjasnějšími a nejzářivějšími barvami, se kterými se na trhu v oblasti tisku na textil můžete setkat.
AnaBright inkousty jsou určeny pro bavlnu a směs bavlna/polyester.
PolyBright inkousty jsou určeny pro polyester, hedvábí, spandex.
Barvy se vyznačují vysokou stálobarevností a odolností proti praní.

Vyvinuta a vyrobena v USA
Tiskárny AnaJet jsou plně vyvinuty a vyráběny v USA včetně všech svých komponent.
Firma má vybudovaný vynikající systém podpory a školení jak svým distributorům tak i konečným uživatelům.

Zavolejte pro informace ještě dnes – 582 333 211
nebo zašlete zprávu na brother@brother-czech.cz


Hlavní rysy AnaJet tiskárny:
 • Účelově sestrojena pouze pro tisk na textil
 • Konzistentní a kvalitní řízený tok inkoustů
 • Minimální údržba v průběhu tisku
 • Tisk na světlé i tmavé materiály
 • Tisk na bavlnu, polyester, hedvábí, spandex
 • Snadné upnutí materiálu
 • Vysoká sytost inkoustů i při jednoduchém tisku
 • Vynikající barevnost a odolnost proti praní
 • Nastavitelný stůl pro různé síly materiálu
 • Přenosná, lehká, do 15 min. sestavena
 • Tisk na široký sortiment textilních výrobků
 • Vyrobena v USA